Kontakt

Kontakta oss direkt eller fyll i formuläret så återkommer vi

0729-61 44 51
par.carlsson@norem.se

Uddevalla

Norem
Almåsvägen 2
451 75 Uddevalla

Pär Carlsson

CEO/Senior Fastighetskonsult & Projektledare

par.carlsson@norem.se
+46 729-61 44 51

Pontus Hedén

Senior Fastighetskonsult & Projektledare

pontus.heden@norem.se
+46 706-41 67 42

Rolf Carlsson

Senior Fastighetskonsult & Projektledare

rolf.carlsson@norem.se
+46 708-78 31 11

Inger Fredriksson

Senior Fastighetskonsult & Projektledare

Göteborg

Norem
United Spaces
Östra Hamngatan 16
411 09 Göteborg

Adam Timmerås

Fastighetskonsult & Projektledare

adam.timmeras@norem.se
+46 704-30 00 06

Anna Clark

Senior Fastighetskonsult & Projektledare

anna.clark@norem.se
+46 766-28 37 44

Louise Brodin

Ekonomi- och Administrationschef

louise.brodin@norem.se
+46 729-61 41 33

Anders Juhlin

Fastighetskonsult & Projektledare

anders.juhlin@norem.se
+ 46 703-30 70 87

Tomas Malmberg

Senior Fastighetskonsult & Projektledare

tomas.malmberg@norem.se
+46 729-84 96 53

Malmö

Norem
World Trade Center, H317
Jungmansgatan 12
211 11 Malmö

André Eldh

Senior Fastighetskonsult & Projektledare

andre.eldh@norem.se
+46 706-72 63 58

Fredrik Ramner

Senior Fastighetskonsult & Projektledare

fredrik.ramner@norem.se
+46 707-26 03 22

Stina Påg

Senior Fastighetskonsult & Projektledare

stina.pag@norem.se
+46 706-95 60 99

Caroline Thynell

Fastighetskonsult & Projektledare

Nils Carlsson

Marknadskoordinator & Analytiker

nils.carlsson@norem.se
+46 735-03 07 69

Stockholm

Norem
c/o Head Agent
Kungsgatan 28 3tr.
111 34 Stockholm

Lena Wilton

Chief Development and Operations

lena.wilton@norem.se
+46 709-32 75 89

Johan Arvidsson

Senior Fastighetskonsult & Projektledare

johan.arvidsson@norem.se
+ 46 761-26 36 51

Linköping (fr.om 1 aug)

Norem
Teknikringen 9
583 30 Linköping

 

Annika Wetzér

Fastighetskonsult & Projektledare

annika.wetzer@norem.se
+46 729-61 44 97

Joel Åkerlund

Senior Fastighetskonsult & Projektledare

joel.akerlund@norem.se
+46 729-61 44 49

Boki Vojvodic

Fastighetskonsult & Projektledare

boki.vojvodic@norem.se
+ 46 731-43 76 37

Gävle

Norem
c/o Inger Fredriksson
Första Tvärgatan 9
802 87 Gävle

Inger Fredriksson

Senior Fastighetskonsult & Projektledare

Norrköping

Norem
FirstOffice Kopparhusen
Sankt Persgatan 27
602 33, Norrköping

Annika Wetzér

Fastighetskonsult & Projektledare

annika.wetzer@norem.se
+46 729-61 44 97

Jan Erik Johansson

Fastighetskonsult & Projektledare

janerik.johansson@norem.se
+46 706-61 94 32

 

Boki Vojvodic

Fastighetskonsult & Projektledare

boki.vojvodic@norem.se
+ 46 731-43 76 37

Joel Åkerlund

Senior Fastighetskonsult & Projektledare

joel.akerlund@norem.se
+46 729-61 44 49