Kontakt

Kontakta oss direkt eller fyll i formuläret så återkommer vi. 

info@norem.se

Uddevalla

Norem
Almåsvägen 2
451 75 Uddevalla

Pär Carlsson

Pär Carlsson

CEO/Senior Fastighetskonsult & Projektledare

par.carlsson@norem.se
+46 729-61 44 51

Pontus Hedén

Pontus Hedén

Senior Fastighetskonsult & Projektledare

pontus.heden@norem.se
+46 706-41 67 42

Magnus Lindell

Magnus Lindell

Senior Fastighetskonsult & Projektledare

magnus.lindell@norem.se
+46 708-16 99 81

Rolf Carlsson

Rolf Carlsson

Senior Fastighetskonsult & Projektledare

rolf.carlsson@norem.se
+46 708-78 31 11

Inger Fredriksson

Inger Fredriksson

Senior Fastighetskonsult & Projektledare

Göteborg

Norem
Entreprenörsgatan
Sankt Eriksgatan 6
411 05 Göteborg

Adam Timmerås

Adam Timmerås

Fastighetskonsult & Projektledare

adam.timmeras@norem.se
+46 704-30 00 06

Anna Clark

Anna Clark

Senior Fastighetskonsult & Projektledare

anna.clark@norem.se
+46 766-28 37 44

Cecilia Nygren

Cecilia Nygren

Fastighetskonsult

cecilia.nygren@norem.se
+46 708-11 32 59

Kristian Henninge

Kristian Henninge

Verksamhetschef & Senior Fastighetskonsult

Maria Steen

Maria Steen

Senior Fastighetskonsult & Projektledare

maria.steen@norem.se
+46 732 80 22 29

Anders Juhlin

Anders Juhlin

Senior Fastighetskonsult & Projektledare

anders.juhlin@norem.se
+ 46 703-30 70 87

Anton Flodihn

Anton Flodihn

Fastighetskonsult

anton.flodihn@norem.se
+46 708-11 25 86

Jakob Hägg

Jakob Hägg

Fastighetskonsult & Projektledare

jakob.hagg@norem.se
+46 708 48 54 70

Louise Brodin

Louise Brodin

Ekonomi- och Administrationschef

louise.brodin@norem.se
+46 729-61 41 33

Tomas Malmberg

Tomas Malmberg

Senior Fastighetskonsult & Projektledare

tomas.malmberg@norem.se
+46 729-84 96 53

Malmö

Norem
World Trade Center, H317
Jungmansgatan 12
211 11 Malmö

André Eldh

André Eldh

Senior Fastighetskonsult & Projektledare

andre.eldh@norem.se
+46 706-72 63 58

Fredrik Ramner

Fredrik Ramner

Senior Fastighetskonsult & Projektledare

fredrik.ramner@norem.se
+46 707-26 03 22

Stina Påg

Stina Påg

Senior Fastighetskonsult & Projektledare

stina.pag@norem.se
+46 706-95 60 99

Caroline Thynell

Caroline Thynell

Fastighetskonsult & Projektledare

Nils Carlsson

Nils Carlsson

Fastighetskonsult

nils.carlsson@norem.se
+46 708-34 42 77

Ingrid Eide Andersson

Ingrid Eide Andersson

Senior Fastighetskonsult & Projektledare

ingrid.andersson@norem.se
+46 704-22 92 08

Stockholm

Norem
c/o Arena Sergel
Malmskillnadsgatan 36
111 57 Stockholm

Helén Örtegren

Helén Örtegren

Senior Fastighetskonsult & Projektledare

helen.ortegren@norem.se
+46 729-61 44 97

Lena Wilton

Lena Wilton

Chief Development and Operations

lena.wilton@norem.se
+46 709-32 75 89

Patrick Anderson

Patrick Anderson

Senior Fastighetskonsult & Projektledare

patrick.anderson@norem.se
+ 46 723-76 90 48

Ida Weidman

Ida Weidman

Koordinator för Administration och Marknad

ida.weidman@norem.se
+46 707-29 06 08

Linda Hillner

Linda Hillner

Senior Fastighetskonsult & Projektledare

linda.hillner@norem.se
+46 708-10 05 03

Linköping

Norem
Teknikringen 9
583 30 Linköping

 

Boki Vojvodic

Boki Vojvodic

Fastighetskonsult & Projektledare

boki.vojvodic@norem.se
+ 46 731-43 76 37

Joel Åkerlund

Joel Åkerlund

Senior Fastighetskonsult & Projektledare

joel.akerlund@norem.se
+46 729-61 44 49

Norrköping

Norem
FirstOffice Kopparhusen
Sankt Persgatan 27
602 33, Norrköping

Boki Vojvodic

Boki Vojvodic

Fastighetskonsult & Projektledare

boki.vojvodic@norem.se
+ 46 731-43 76 37

Joel Åkerlund

Joel Åkerlund

Senior Fastighetskonsult & Projektledare

joel.akerlund@norem.se
+46 729-61 44 49

Jan Erik Johansson

Jan Erik Johansson

Fastighetskonsult & Projektledare

janerik.johansson@norem.se
+46 706-61 94 32